Zootrix

Notatnik/Poradnik

W celu ożywienia mojej strony postanowiłem wprowadzic do niej coś na kształt notatnika-poradnika, miejsca w które od czasu do czasu warto zajrzeć gdyż z czasem ulega zmianom, będę tu notował różne swoje obserwacje przyrodnicze i okołoprzyrodnicze, zdarzenia lub przemyślenia na tyle ciekawe że uznam iż są tego warte, przy okazji a jednocześnie w miarę swoich możliwości postaram się odpowiedzieć na pytania Państwa dotyczące pojawiających sie zdarzeń, obserwacji lub problemów dotyczacych naszej fauny i flory lub ogólniej pojętej ochrony przyrody.

Proszę śmiało pisać, jeśli tylko czas i wiedza mi pozwolą postaram sie jak najpełniej odpowiedzieć na państwa pytania. Prosiłbym jedynie aby pytania te w wiekszym stopniu dotyczyły ekologii naszych zwierzat i roślin, a w mniejszym aspektów prawnych i administracyjnych, oczywiście zapewne na część pytań nie znajdę satysfakcjonującej Państwa odpowiedzi, proszę wówczas o wyrozumiałość i sięgnięcie do innych źródeł.

Z uwagi na fakt iż sporą ilość czasu  spędzam w terenie, proszę również o cierpliwość w oczekiwaniu na odpowiedź.

 

Pragnę jednocześnie wyraźnie zaznaczyć że odpowiadam na Państwa pytania zgodnie z moją aktualną wiedzą, przemyśleniami i poglądami na dany temat, co oznacza po pierwsze że mogę się czasem mylić, po drugie że moje porady mogą być i niekiedy bywają niezgodne z ogólnie przyjętymi kanonami lansowanej obecnie ekologicznej poprawności. W związku z tym chciałbym prosić aby przed podjęciem ewentualnych działań zapoznali się państwo z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa w danym zakresie, a także zasięgnęli wiedzy również z innych źródeł.


Zapraszam do korzystania zarówno z notanika przyrodnika jak i z poradnika, w tym celu wystarczy kliknąć na wybrany przycisk poniżej:

 


Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie
zadaj swoje TUTAJ
Polub nas!
Polityka prywatności
© copy rights Ireneusz Adamczyk
Niniejsza witryna internetowa korzysta z plików cookie.
Pozostając na tej stronie, wyrażasz zgodę na korzystanie z plików cookie. Więcej informacji w polityce prywatności.
Nie pokazuj ponownie tego komunikatu